Põhja-Tallinna tervisekeskus

Asukoht: Sõle tn 63, Tallinn
Brutopind: 6056,0 m²
Arhitekt
Indrek Saarepera

Põhja-Tallinn saab kaasaegse tervisekeskuse

Kopli polikliiniku asemele, aadressile Sõle 63, valmib 2021. aasta lõpul uus tervisekeskus, mis hakkab linnaosa järgi kandma nime Põhja-Tallinna tervisekeskus.

Uue Põhja-Tallinna tervisekeskuse rajamisega on AS Lääne-Tallinna Keskhaigla eesmärgiks luua vajadustele ja nõuetele vastavad tingimused esmatasandi tervishoiuteenuste pakkumiseks eeskätt Põhja-Tallinna linnaosa elanikele, aga ka teistele Kopli ja Pelgulinna patsientidele.

Projekteeritud tervisekeskuses hakkavad paiknema kabinetid perearstidele ja pereõdedele, füsioterapeutidele ning ämmaemandale. Ehitatakse ruumid psühholoogilise nõustamise/vaimse tervise õe, hambaravi, optometristi, apteegi, ortopeediliste abivahendite teenuse ja eriarstiabi osutamiseks.

Tervisekeskusesse on planeeritud ka röntgen- ja ultraheliuuringute tegemise ja laboriuuringuteks vajalike proovide andmise võimalus.

Eesmärk on, et kohapeal oleksid ühes asukohas ning kaasaegsel taristul tagatud kõik esmatasandi tervishoiu teenused ja on planeeritud ruumid ka lillepoele ning kohvikule.

Projekti tulemusena tõuseb Põhja-Tallinnas tervishoiuteenuste kvaliteet ja paraneb nende kättesaadavus. Lisaks võimaldab amortiseerunud Kopli polikliiniku hoone lammutamine ja uue ehitamine märkimisväärselt energia- ja hoolduskuludelt kokku hoida. Samuti on tervishoiuteenuste pakkumine uues hoones patsiendikesksem.

Projektijuht: Aleksei Rozenberg

Aleksei R.
Aleksei R.
Projektijuht
Vajad läbimõeldud lahendusi?

Millega saan abiks olla?

Täname, {name}!

Kiri kenasti käes.
Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.


Esplani tiim
Aleksei R.
Aleksei R.
Projektijuht
Vajad läbimõeldud lahendusi?

Millega saan abiks olla?

Täname, {name}!

Kiri kenasti käes.
Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.


Esplani tiim