Meie spetsialistid tagavad teie edu

ESPLANi meeskond koosneb paljudest andekatest inimestest, kuid andekus ei ole ainus, mis meid iseloomustab. Oleme loovad, töökad, täpsed ja mõistvad. Hoiame alati tasakaalu – et meie seas oleks piisavalt kogemust segatuna värske ja innovaatilisega. ESPLANis töötavad ja kasvavad oma valdkonna parimad.

Peet P.

Kogenud ehitusinsener

Loe lähemalt

Oma valdkonna spetsialist üle 50 aasta. Tohutu kogemustepagasiga ehitusguru, kes on olnud juba oma karjääri algusaastatest hinnatuimaid ehitusspetsialiste Eestis. Tema teadmiste toel ja eestvedamise läbi on valminud loendamatu hulk tähelepanuväärseid hooneid.

Raido S.

Noor ehitusinsener, mudelprojekteerimise spets

Loe lähemalt

Ta on omandanud suurepäraselt mudelprojekteerimise kunsti. Kiirelt saavad virtuaalseks inseneeria tippsaavutused, keerukad konstruktsioonid saavad ratsionaalse kuju. Tema energia sütitab ja tema kirg keerukate kalkulatsioonide ja lahenduste vastu on äärmiselt inspireeriv.

Ilona S.

Kogenud arhitekt

Loe lähemalt

Mitmekülgne. Loominguline. Efektiivne. Nende sõnadega saab iseloomustada meie kuldvara, pikaajalise kogemusega peaarhitekti. Ilona S. panus tänapäevase linnaruumi kujunemisele on märkimisväärne, tema arhitektuuri kannavad mitmed mainekad avalikud hooned, olulised tootmis- ja tehasehooned, eluruumid.

Anne P.

Noorarhitekt

Loe lähemalt

Ta on energiline, entusiastlik ja särav. Oma rafineeritud stiilitaju ja hea silmaga on ta võimeline väga vähestest vahenditest looma tõelisi kunstiteoseid. Koostöös kogenud arhitektidega valmivad Annel hoonemudelid, mis on ühtlasi nii inspireerivad kui ka funktsionaalsed.